Ne sattığımızı iyi biliyoruz, işimizi seviyoruz. İşimizde geçirdiğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendirir, ürün ve teknik bilgimizi sürekli geliştiririz.

Vizyon Terlik, kaliteye önem veren ve hayatının her alanında kalite deneyimini yaşamak isteyenlerin seçimi olmuştur. VİZYON TERLİK, terlik üretimi alanında Gaziantep’de kurulmuş tüm Türkiye ve yurt dışına satış gerçekleştirmektedir. Bünyesindeki uzman, özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Sektörel tecrübesi, kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle her geçen yıl kalitesini ve üretimini daha da artırmıştır.

Güncel Teknoloji

Sektördeki imalat yöntemlerini takip eden Vizyon Poliüretan terlik üretiminde verimlilik esası üzerine çalışmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Bünyesindeki uzman, özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur.

Trend Ürünler

Her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firma olan Vizyon kaliteyi ve uygunluğu sunmaktadır.

Toplam Kalite

Her aşamada kaliteden taviz vermeden kontollü bir şekilde gerçekleştirdiği üretiminde her geçen yıl kalitesini artırmaktadır.